מערכת הבטיחות המתקדמת של טויוטה - Toyota Safety Sense מאגדת בתוכה מספר טכנולוגיות בטיחות נפרדות - מערכת קדם התנגשות, התרעת סטייה מהנתיב, אור גבוה אוטומטי, זיהוי תמרורי דרך, בקרת שיוט אדפטיבית - כאשר מטרת העל שלנו היא להפחית את מספר תאונות הדרכים ככל הניתן, ולסייע ביצירת סביבת נהיגה בטוחה יותר עבור כולם, וסיוע יומיומי לנהג.

 

על מנת שתוכלו ליהנות מתחושת ביטחון ובטיחות מאחורי ההגה, פיתחנו בטויוטה את Toyota Safety Sense - מגוון מערכות בטיחות אקטיביות חדשות שנועדו לשמור עליך ועל הנוסעים עמך הרחק מאזור הסכנה: מערכת קדם התנגשות עושה שימוש במצלמה וחיישני לייזר לניטור מרחק המכוניות שלפניך כדי להפחית סכנת התנגשות. מערכת התרעה על סטייה מהנתיב תסייע לשמור עליך במסלול הנסיעה הנכון. מערכת אור גבוה אוטומטי תחליף עבורך בין אורות גבוהים לנמוכים על פי הצורך לנהיגת לילה בטוחה יותר.

 

מערכת זיהוי תמרורי דרך תציג על מסך ה-TFT מידע מתמרורי דרך מסוימים. בקרת שיוט אדפטיבית שומרת עליך במרחק מוגדר מראש מהרכב שלפניך. הודות למערכות הבטיחות האקטביות הללו, Toyota Safety Sense תורמת לחוויית נהיגה בטוחה יותר עבורך.

מערכת קדם התנגשות 

Pre-Collision System - מערכת קדם ההתנגשות של TOYOTA SAFETY SENSE נעזרת במצלמה ולייזר, כדי לזהות מכוניות אחרות בדרך לפניכם. כאשר מזוהה אפשרות של התנגשות, הנהג מקבל התרעה ויזואלית וקולית ומופעלת מערכת עזר לבלימה. אם הנהג אינו מצליח לבלום בזמן, הבלמים נכנסים אוטומטית לפעולה, כדי למנוע או לצמצם נזקי התנגשות. 

 

 

 

 

התרעת על סטייה מנתיב 

Lane Departure Alert - מערכת ההתרעה של TOYOTA SAFETY SENSE עושה שימוש במצלמה לאיתור סימוני הנתיב בדרך שלפניכם, ובמקרה שהרכב סוטה מנתיבו ללא הפעלת איתות, תתריע באזהרה ויזואלית וקולית, ובכך תסייע לנהג לשמור על נתיב הנסיעה..

 

 

 

אור גבוה אוטומטי 

Automatic High Beam - מערכת אור גבוה אוטומטי של TOYOTA SAFETY SENSE נועדה לשפר את הנראות והראות במהלך נהיגת לילה. באמצעות המצלמה המזהה את אורות כלי הרכב והתנועה המגיעים ממול, המערכת מנטרת את בהירות תאורת הדרך. היא עוברת באופן אוטומטי בין אור גבוה לנמוך - לנהיגת לילה בטוחה יותר.

 

 

זיהוי תמרורי דרך 

Road Sign Assist - מערכת המספקת התרעה וזיהוי תמרורי דרך והינה חלק מחבילת הבטיחות TOYOTA SAFETY SENSE. המערכת מזהה את תמרורי הדרך שלפניכם ומציגה מידע שימושי, כגון הגבלת מהירות נוכחית בתצוגה ברורה על מסך ה-TFT הצבעוני של הנהג. המערכת מעניקה גם אזהרה ויזואלית וקולית, אם לא מצייתים לתמרורים.

 

 

בקרת שיוט אדפטיבית 

בקרת השיוט האדפטיבית (Adaptive Cruise Control) של Toyota Safety Sense, שומרת עליך במרחק מינימום המוגדר מראש מן הרכב שלפניך. במידה והמרחק קטן, המערכת תאט את מהירות הנסיעה שלךולבסוף תפעיל את מערכת הבלמים ואורות הבלימה. במידה והמרחק גדל בחזרה, המערכת תאיץ את מהירות הנסיעה של המכונית עד שתגיע למהירות השיוט שהגדרת מראש.

 

 

 

 

לתשומת ליבכם כי זמינות מערכות הבטיחות של Toyota Safety Sense משתנה מדגם לדגם ובין רמות הגימור של הדגמים השונים. ייתכן כי לא כל המערכות המפורטות מעלה קיימות בכל דגם. על כן, פנה תמיד לנציג המכירות והתייעץ עימו לגבי הפרטים השונים .

 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות